Важливо

Патріотичне виховання молоді – важлива складова освітнього процесу

297
Мініатюра: DSC_0275

У рамках реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підполковник військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Рисюк, разом із керівником Берегівського лісового господарства Богданом Шойного, передали для загальноосвітніх закладів Берегівського району Закарпатської області інформаційні матеріали з історії України та історії українського війська .

Відтепер плакати, календарі та брошури будуть наочно знайомити учнів з важливими історичними подіями, героїчними постатями Української революції 1917-1921 рр.

Виклики сучасного суспільства ставлять перед системою освіти завдання виховати свідомого громадянина-патріота. Тож ці матеріали стануть у нагоді вчителям та учням», — зауважив заступник голови РДА Федір Бімба.

Керівництво Берегівської райдержадміністрації і відділу освіти молоді та спорту вдячні підполковнику Рисюку за допомогу та участь у військово-патріотичному вихованні молоді нашого краю.

Читайте також:  Світ Вас підтримує і не покине, - міністр закордонних справ Канади Христі Фріланд

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Олексій Мазепа
Статті:1670
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1670
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору