Важливо

СІМІС завжди шукають шляхи для взаєморозуміння та співпраці

326
Мініатюра: 2

Офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк та групи штабу ОТУ “Північ” відвідали навчально-виховний комплекс у селищі Борівське Сєверодонецької міськради Луганської області де поспілкувались з директором, подарували для шкільної бібліотеки навчальну, художню та методичну літературу. Під час зустрічі керівник закладу похвалилась досягненнями школярів, торкнулась низки проблемних питань школи та запросила відвідувати їх частіше, брати участь у проведенні тематичних уроків з учнями. Склалось приємне враження щодо взаємовідносин та атмосфери, які панують у школі.

До голови селищної ради офіцери цивільно-військового представництва пришли з питаннями щодо складнощів, які виникають у цивільного населення у побутовому, соціальному, медичному аспектах. Вислухали і прийняли до уваги, що у селі є багатодітні родини, які перебувають у скрутному матеріальному становищі і потребують підтримки, але селищна громада не в змозі їм допомогти. Змістовним і корисним для обох сторін відбувся діалог, сподіваємось на плідну співпрацю з представниками влади селища Борівське.

Читайте також:  СІМІС дякують мешканцям населених пунктів що знаходяться на лінії зіткнення за стійкість та витримку

Кожного дня СІМІС стикається з проблемами, питаннями та бідами, які вирішує і долає завдяки друзям-волонтерам. Дякуємо Tany SunnyВидавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок» та  Центральне управління безпеки військової служби Збройних Сил України!

Слава Україні!

1

2

3

Коментарі
Вгору