Важливо

На Луганщині СІМІС провели заняття з мінної безпеки

391
Мініатюра: 1

На сході країни проблема мінної небезпеки є актуальною, особливо в тих районах, де були бої і українські війська протистояли збройній агресії з боку Російської Федерації.

Міни – підступне озброєння, вони калічать людські життя та чекають свого часу довгі роки. З метою інформування учнів щодо правил поведінки у разі знаходження мін та вибухонебезпечних предметів офіцери цивільно-військового співробітництва міста Сєвєродонецьк провели інструктаж у Тошківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 23.

У доступній для дітей формі військові пояснили, в чому полягає небезпека, акцентували увагу на потенційно небезпечні місця, роздали зошити, розмальовки від HALO TRUST – організації, яка займається знешкодженням наземних мін та боєприпасів У другій половині зустрічі хлопці і дівчата приміряли бронежилет, каску, прослухали лекцію про правила поводження зі зброєю, тактико-технічні характеристики пістолета Макарова та автомата АКС-74У, провели практичні вправи зі збирання/розбирання зброї.

Крім того, СІМІС доставили у навчальний заклад навчальну методичну літературу для вчителів від Видавництво Основа, Дитяча література видавництва «Ранок» та Tany Sunny.

Читайте також:  Полковник Олексій Ноздрачов розповів про розвиток структури СІМІС ЗС України

Діти з задоволенням спілкувались, не звертаючи уваги на швидкоплинний час, та в кінці запросили військовослужбовців на зустрічі у майбутньому.

Виховання дітей у любові до своєї родини, місцини, країни, до своєї армії – наша найперша задача, котра стоїть перед кожним патріотом української держави!

Ми любимо нашу Україну! Ми збережемо її волю і гідність!!!

1

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору