Важливо

З Божою допомогою обов’язково переможемо

420
Мініатюра: kkkkk

Дива продовжуються.

Як ми повідомляли раніше, один з підрозділів ЗС України, який захищає нашу Землю від ворога, мав нагальну потребу в мотопомпах для відкачування води з окопів, а також – в гумових чоботях.  Весна вже близько і на деяких позиціях після танення снігу бійці почнуть плавати на човнах. Проте хлопці не дуже хтіли переводитися до ВМС, тому попросили нас допомогти.

Ми розмістили відповідну публікацію на сторінці в Фейсбук. Тоді на допомогу відгукнувся наш знайомий, який передав свою мотопомпу бійцям. А через кілька днів нам зателефонував наш надійний помічник – настоятель храму Ікони Печерської Божої матері ієрей Юрій (Помазан). Він пообіцяв в стислий термін знайти кошти на придбання мотопомпи та гумових чобіт. Через тиждень він, разом з очікуваними подарунками був вже у нас. Мотопомпу, гумові чоботи  та солодощі передали бійцям, які були дуже, дуже здивовані та задоволені таким подарункам. Так швидко допомогти хлопцям вдалося завдяки допомозі ієрея Юрія, волонтерського центру «Надія» (м.Синельникове) та народного депутата України Сергія Рибалки.

Читайте також:  На Волині відзначили 30 річницю виведення військ з Афганістану

Щиро дякуємо їм за таку необхідну допомогу!

kkkkk

mmm

 

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору