Важливо

На Луганщині тривають заняття з мінної безпеки

401
Мініатюра: 3

Зима поступово закінчується, наближається весна. Під талим снігом Донеччини зачаїлося багато небезпечних речей, з якими можуть зустрітись люди, а особливо наші діти. З метою попередження фактів травматизму, поранення тощо, офіцери цивільно-військового співробітництва міста Сєвєродонецьк планово та поетапно відвідують навчальні заклади області, де проводять заняття з протимінної безпеки.

Так у загальноосвітній школі міста Щастя військові провели інструктаж і довели до учнів правила поведінки з вибухонебезпечними предметами та речами, які являють собою потенційну загрозу. По закінченню заняття отримали від школярів безліч запитань на різні теми, на які надали вичерпні відповіді.

Також офіцер СІМІС показав, як здійснюється розбирання/збирання автомата, на що юнаки і дівчата дивились із захватом, а потім намагались за допомогою військового це повторити.

Педагогічний колектив і учні школи подякували за корисний інформативний урок, за цікаві вправи зі зброєю, а вчителі окремо передали щиру дяку Видавництво ОсновиДитяча література видавництва «Ранок» та Tany Sunny за чудові книжки з методичними вказівками викладацької діяльності.

Читайте також:  «Вітаю з п’ятою річницею створення цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України!», - Олексій Ноздрачов

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства! Ми будемо боротися з ворогом до останнього, щоб наші діти зростали у мирі, любові, щасті.

Слава Україні!

1

2

4

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору