23 Февраль
У Києві відбулася благодійна виставка-аукціон на підтримку військовополонених моряків ВМС ЗС України
Новини

У Києві відбулася благодійна виставка-аукціон на підтримку військовополонених моряків ВМС ЗС України

679
Мініатюра: DSC_1624

Сьогодні, 23 лютого, в Києві у одному з залів Національного історико-архітектурного музею «Київська Фортеця» відбулася благодійна виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків.

Виставка організована Управлінням цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Командуванням ВМС ЗС України, Національним військово-історичним музеєм України, Національним історико-архітектурним музеєм «Київська Фортеця» та рідними військовополонених українських моряків.

Виставка картин привертає увагу суспільства до протиправних дій російського уряду щодо незаконного утримання українських військових у російських в’язницях, а також надає моральну підтримки нашим хлопцям, які знаходяться у полоні.

Більше двох місяців художники з усіх куточків України писали картини на подарунок і в підтримку нашим хлопцям, що зараз є військовополоненими у Росії.

За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблику, повертайся додому!», намальована у перші дні полону.

Художники відтворили «копію», але у своєму стилі і зі своїми емоціями. Картини будуть подаровані самим хлопцям, після їх звільнення.

В свою чергу представники Командування ВМС ЗС України та родичи військовополонених подарували художникам невеличкі сувеніри у знак подяки за їх роботу.

Читайте також:  Військові продовжують проведення заходів національно-патріотичного виховання у Волинській області

Під час аукціону, якій відбувся після відкриття виставки усі охочі  мали можливість придбати листівки з зображеннями цих картин та кілька картин намальованих для продажу. Загалом під час аукціону було зібрано близько 12000 гривень, які будуть передані волонтерам з Росії що постійно передають нашим хлопцям усе необхідне. Благодійний аукціон буде продовжено у мережі Інтернет.

DSC_1620

DSC_1624

DSC_1626

DSC_1628

DSC_1641

DSC_1647

DSC_1655

DSC_1668

DSC_1672

DSC_1674

DSC_1700

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору