Новини

На Волині відбувся семінар з національно-патріотичного виховання

1090
Мініатюра: IMG_1153

Сьогодні в місті Луцьк на базі Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій відбувся семінар з відповідальними за організацію національно-патріотичного виховання та туристсько-краєзнавчої роботи у районах, містах, ОТГ області за участі начальника групи реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді оперативного командування “Захід” підполковника Андрія Рисюка, заступника військового комісара по роботі з особовим складом Волинського обласного комісаріату підполковника Ігоря Підлісного та представника військової частини А1008. Хочеться підмітити, що саме у Волинській області створено перший на Україну Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки ОДА – директором якого є Богдан Бальбуза.

На семінарі розглядалися основні завдання національно-патріотичного виховання дітей та молоді на сучасному етапі, роль громадських організацій у національно-патріотичному вихованні та військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді, як одної з складових у національно-патріотичному виховані дітей та молоді.

Читайте також:  Львівські благодійники передали на передову поетичні збірки

Додатково на семінарі підполковником Андрієм Рисюком, було висвітлено план проведення спільних заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волинської області на 2019 рік.

IMG_1153

IMG_1157

IMG_20190228_121050

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору