Важливо

СІМІС та благодійники допомагають покращити освітній процес на Луганщині

288
Мініатюра: 3

Вчені доказали, що діти навесні ростуть швидше, ніж в інші пори року. А щоб діти Муратівської ЗОШ росли ще і розумними та кмітливими офіцери цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк доставили методичні посібники для педагогів, які працюють у цій школі.

Молоді вчительки з інтересом розглядали яскраві обкладинки методично-навчальної літератури, не вірячи, що це дарунок від волонтера. Сільські освітяни радіють кожній книжці, яка дає можливість підняти свій професійний рівень, удосконалити свої знання та навички педагога. Дарунки дістались і вихованцям дитячого садочку, яким СІМІС привезли цікаві іграшки та книжки-казочки.

Дякуємо нашим друзям Видавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок»Tany Sunny та колективу Головного управління майна та ресурсів за надану благодійну допомогу! Підтримка сільської школи є запорукою відродження українського села!

Читайте також:  Учні та педагогічний колектив 163 Київської школи передали ліки для бійців на Світлодарський дузі

Слава Україні!!!

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору