Важливо

На Луганщині ще кілька шкіл безкоштовно отримали методичну літературу

706
Мініатюра: 4

Офіцери ОЦ ЦВС м. Сєвєродонецьк та групи штабу ОТУ “Північ” завітали до кількох навчальних закладів міст Лисичанськ та Новодружеськ та передали педагогічним колективам навчально-методичну літературу для покращення освітнього процесу.

Таку літературу СІМІС вже передали до багатьох навчальних закладів і в кожному з них педагоги раділи подарункам та висловлювали вдячність Видавничій групі «Основа», Дитяча література видавництва «Ранок» та Tany Sunny за турботливе ставлення до праці освітянина, за розуміння потреб учнів та викладачів. Бо основна мета роботи педагога виховати гармонійно розвинуту особистість, з високими моральними, розумовими, естетичними якостями, патріота своєї країни. І від того, як ми виховуємо наших дітей, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої України.

Читайте також:  СІМІС подякували мешканцям Рівненщини за участь та активну підтримку гуманітарного проекту “ЕВАКУАЦІЯ 200”

Разом до Перемоги!

1

2

3.1

4

5

6.1

6

7

8

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору