6 Март
На сході України представники Об’єднаних центрів СІМІС та благодійники допомагають покращити виховання молоді
Новини

На сході України представники Об’єднаних центрів СІМІС та благодійники допомагають покращити виховання молоді

337
Мініатюра: 21-02 (3)

Сьогодні офіцери Об’єднаного центру ЦВС м. Сєвєродонецьк завітали до Рубіжанського навчально-реабілітаційного центру «Кришталик» з великими стопками книжок та навчально-методичної літератури. Нас зустріла директор закладу Наталія Анатоліївна, яка відразу почала розказувати про школу, учнів, які вони талановиті, художньо обдаровані та суспільно-активні.

Дійсно, стіни школи прикрашені саморобками, картинками, витворами з кераміки, скла, природних матеріалів. І все це завдяки творчій насназі вчителів, які працюють у цій школі. Саме для допомоги педагогам СІМІС доставили посібники, які надали Видавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок» та Tany Sunny.

В свою чергу військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС м. Краматорськ завітали до ДНЗ №89 “Кульбабка”, переглянули чудові дитячі виступи та за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» подарували дітворі набори для творчості.

Читайте також:  Представники ЗС Федеративної Республіки Німеччина передали книги для дітей Чернігівщини

Ми знову і знову дякуємо вам, наші любі друзі волонтери! Підтримка школи сьогодні – це внесок у майбутнє, освічена молодь – розвинута та прогресивна країна!

Разом ми зробимо нашу Україну квітучою та незалежною!

1

2

3

4

5

6.1

6

smartcapture

smartcapture

21-02 (3)

Коментарі
Вгору