Новини

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

484
Мініатюра: Holidays___International_Womens_Day_Spring_flowers_on_March_8_057354__28129

Дороги наші жінки. Особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає Вас із найпрекраснішим святом весни — Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Здавна повелося, що жінка в сім´ї — берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя сьогодні жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, стають пліч о пліч з чоловіками на захист своєї Батьківщини, дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. І як добре, що у Вас є світле весняне і бажане свято — свято надії, краси та мрій. Нехай цей весняний день завжди дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаємо Вам, дорогі наші мами і сестри, дружини, бабусі, онучки і доні  мирного неба над головою, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності Ваших близьких.

Читайте також:  Після п’ятиденних перемовин українській стороні повернули тіла двох військових, які загинули на Світлодарській дузі
Коментарі
Вгору