Новини

На Волині провели незвичну акцію «Шануймо маму солдата»

771
Мініатюра: viber_image_2019-03-08_,_15.15.03_(1)

У Волинській області, згідно Плану реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді до Міжнародного жіночого дня було сплановано та проведено незвичну акцію “Шануймо маму солдата”.

Відповідно цієї акції працівники лісової галузі разом з представниками обласного військового комісаріату та районних військових комісаріатів вручили квіти матерям загиблих українських воїнів.

“В такий день надзвичайно важливо вшанувати матерів, сини яких загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність українських земель на Сході. ” – зазначив начальник управління Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

Також військовослужбовці Волинського обласного військового комісаріату у Луцькому військовому шпиталі вручили квіти та вітальні адреси жінкам, які виконують завдання в черговій зміні, жінкам, які забезпечують харчуванням хворих військовослужбовців та жінкам, які перебувають на лікуванні.

Не залишились осторонь й волонтери Волинської області, зокрема громадське формування “Буг”, яке організувало та провело акцію в ході якої відзначили жінок – волонтерів: Світлану Прохватилу та Оксану Демчинську. Ці дівчата з перших днів агресії ворога, перебуваючи в тилу, готували для солдатів домашні продовольчі пайки. Також відзначили Наталію Деречинську, яка всіляко допомагала структурним підрозділам оперативного командування “Захід”, з ремонтом автомобільної техніки, забезпеченням засобами захисту, спеціальним військовим спорядженням, одягом та засобами гігієни.

Читайте також:  CIMIC розповів про успішно реалізований меморандум Рівненщини і Луганщини

“Дякую всім громадським організаціям (формуванням), волонтерам, небайдужим громадянам що долучилися до проведення акції “Шануймо маму солдата” й в інших областях України.

Історія – це зв’язок між живими, загиблими та ще ненародженими. Саме в такий спосіб ми показуємо приклад поваги майбутньому поколінню, ми разом пишемо історію.”  — наголосив начальник групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк.

IMG_1170

IMG_1176_(1)

IMG_1181

IMG_1197

viber_image_2019-03-08_,_15.14.53

viber_image_2019-03-08_,_15.15.03_(1)

 

Коментарі
Вгору