Важливо

На Луганщині військові отримали від благодійників протизастудні медичні засоби

343
Мініатюра: 1

Офіцери об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк передали на пункт первинної медичної допомоги одного з підрозділів ЗС України, що знаходиться на передових позиціях нашої оборони, протизастудні медикаменти, апарат для вимірювання тиску, а також теплі шкарпетки.

Все це нашім бійцям надійшло від отця-капелана Василь Довганюк, який побажав хлопцям не хворіти, берегти себе та повертатися живими і здоровими. Медики щиро дякували за дарунки, адже весна – мінлива пора року і саме зараз найбільш активно поширюються інфекційні та загострюються хронічні захворювання.

Також СІМІС розповсюдили серед місцевого населення періодичне видання “Донбасс Информ” від МЕГА-ПОЛІГРАФ та Ксения Пономарева. Дуже важливо в умовах гібридної війни, коли йде відверте спотворення дійсності російською пропагандою, мати чітку та достовірну інформацію із надійних джерел.

Читайте також:  «Введення в дію воєнного стану — своєчасне і правильне рішення» — Генеральний штаб

Дякуємо волонтерам за допомогу!

Захисникам України потрібна наша підтримка та допомога! Слава Україні!

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору