Важливо

Для бійців на Луганщині відбувся концерт авторської пісні

316
Мініатюра: 2

Сьогодні, теплім весняним днем у супроводі СІМІС м. Сєвєродонецьк на позиції 10 Гірсько- Штурмова Бригада вирушили волонтери.

На замовлення військових вони привезли канцелярське приладдя, радіаційний дозиметр та у неформальній обстановці організували концерт авторської пісні. Волонтер Андрій виконував власні вірші та пісні під акомпанемент гітари. Змістовні тексти, наповнені почуттями і біллю автора, інколи критичні та пекучі були звернені до слухачів, які перебували на одній хвилі сприйняття з виконавцем. Андрій розповів, як давно займається волонтерством, як зрозумів, що бійцям на передовій крім матеріальної допомоги потрібна щира людська увага, слово підтримки близької по духу людини. Дуже чутливим та надзвичайно відвертим був виступ Андрія. Наостанок український бард побажав хлопцям перемоги та якнайшвидше живими і неушкодженими повернутися додому, де їх чекають рідні та близькі, чекає вся країна.

Читайте також:  У Києві відбулася ІІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

Дорогі волонтери, такі емоційні та теплі зустрічі дають наснагу нашим бійцям боротися за рідний край, за рідні домівки, дарують відчуття єдності та сили!Дякуємо Вам за благодійність, за творчість!

Разом до перемоги! Слава Україні!

1

2.1

2

 

4

Коментарі
Вгору