Важливо

СІМІС проводять уроки мужності з молоддю на Сході України

555
Мініатюра: 2

До загальноосвітньої школи № 18 м. Сєвєродонецьк завітали офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва та провели урок мужності “Герої поруч”. Військові розповіли історії наших сучасників, воїнів АТО/ООС, які боролись за незалежність та територіальну цілісність країни, про причини виникнення збройного конфлікту, про необхідність захисту України, як суверенної, правової, демократичної держави. Учні уважно і з цікавістю слухали розповідь, дивились відеоролик про сучасну українську армію. Наостанок офіцер СІМІС показав, як виконується збирання/розбирання пістолета Макарова, автомата АКС-74У.

Шановні старшокласники! Пам’ятайте та шануйте мужність українських військовослужбовців, які кожного дня стримують військову агресію! Ви – громадяни незалежної української держави, її надія і майбутнє! Саме вам, її патріотам, належить докласти всіх зусиль для зміцнення її національної безпеки, могутності та економічного розвитку!

Читайте також:  Напередодні «Міжнародного дня волонтера» СІМІС допомогли доправити медичне обладнання до військових шпиталів

Слава Україні! Героям слава!

1

2

3

IMG_20190312_093315

Коментарі
Вгору