15 Март
Керівники навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей разом з військовими шукали спільні шляхи вирішення питань виховання молоді
Новини

Керівники навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей разом з військовими шукали спільні шляхи вирішення питань виховання молоді

684
Мініатюра: 20190314_104319

14 березня 2019 року у залі Рівненської районної ради було велелюдно, бо за ініціативи командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка проходив семінар щодо реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Саме у День українського добровольця, офіцери позаштатної групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді та відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» під час живого спілкування з волонтерами, вчителями предмету «Захист Вітчизни» та директорами навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей шукали спільні шляхи для вирішення питань, які виникають під час планування заходів виховання молоді, і обговорювали пропозиції на 2019-2020 роки щодо організації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

П’ятий рік поспіль наш народ виборює свою незалежність та можливість жити власним життям під мирним небом. П’ятий рік поспіль Україна гостро відчуває велику прогалину в національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованні учнівської молоді. Адже саме молодь – наше майбутнє, гарант того, що нашому мирному життю більше ніхто і ніщо не загрожуватиме.

Від імені командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка слова щирої вдячності пролунали тим, хто усіляко підтримує Українську армію та докладає максимуму зусиль для  формування у молоді почуття патріотизму, доброго відношення до свого народу та своєї країни.

За активну громадянську позицію, надання допомоги цивільному населенню Луганської області, реалізацію заходів виховання молоді  тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» полковник Олег Шемчук нагородив почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» вчителя з предмету «Захист Вітчизни» Подвірівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кельменецького району Чернівецької області Олександра Козака, а «Почесну відзнаку командувача військ оперативного командування «Захід» отримали директор філософсько-правового ліцею №2 Чернівецької міської ради Андрій Сегітов та лісничий ДП «Кутське лісове господарство» Івано-Франківської області Петро Пліхтяка.

Читайте також:  На Луганщині триває акція «Зроби подарунок Захиснику Вітчизни»

— Саме зараз найбільший акцент варто робити на військово-патріотичному вихованні сучасної молоді та донести до їх світлих умів, що легше зберегти те, що маєш, ніж будувати нове, — зазначив Директор філософсько-правового ліцею N2 Чернівецької міської ради Андрій Сегітов.

В свою чергу лісничий ДП «Кутське лісове господарство» Івано-Франківської області Петро Пліхтяк поділився досвідом тісної співпраці з освітянами та ідеями створення першої криївки в області. Пан Петро зауважив, що власне такі семінари є яскравою можливістю показати молоді, що об’єднавшись разом ми зможемо не лише подолати ворога, а й відродити рідну державу.

Також під час семінару цінні подарунки отримали заступник голови Гощанської районної державної адміністрації Тарас Гоменюк, головний спеціаліст відділу освіти Василь Бунько та вчителі предмету «Захист Вітчизни» Великоомелянського НВК «Школа-гімназія» Анатолій Марчук і Ігор Колб.

І не має значення, у якій частині цієї величної держави ми проживаємо, ми – єдині. Єдині в думках, у помислах, у бажанні жити у вільній, незалежній державі з високими показниками її розвитку та співдружності її громадян.

Адже наша Україна – єдина країна!DSC06079

DSC06073

20190314_104319

Олексій Мазепа
Статті:1982
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1982
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору