Важливо

У Сєвєродонецьку вшанували пам’ять загиблого генерала Олександра Радієвського

1008
Мініатюра: 1

Де єдність, віра, праведна любов, –

Народ незламний і міцна держава.

Ми разом промовляєм знов і знов:

Вкраїні слава і героям слава!

14 березня у місті Сєвєродонецьк біля пам’ятника генерал-майора Олександра Радієвського пройшов урочистий захід, присвячений Дню українського добровольця, в якому прийняли участь офіцери ОЦ ЦВС та групи штабу ОТУ “Північ”.

Перед присутніми виступив в. о. міського голови Вячеслав Ткачук, який привітав усіх присутніх та подякував добровольцям за відновлений мир у місті, за мирне небо над головою та мирний сон близьких і рідних! Керівництво міської ради, військові, діти поклали квіти до пам’ятника генерал-майора Національної Гвардії України Олександра Радієвського на вдячність за визволення міста у 2014 році.

Український доброволець – це благословення нашого народу, це людина, яка небайдужа до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків!

Читайте також:  Оперативне командування «Захід» відзначило 77-му річницю з дня створення

З днем українського добровольця — мужнього та героїчного захисника незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України!

1

2

3.01

3.1

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору