Відео

На Чернігівщині відбувся національно-патріотичний захід «Доброволець FEST»!

437
Мініатюра: 21

В Чернігівському обласному молодіжному центрі до Дня Українського Добровольця з метою зміцнення патріотичного духу суспільства і національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбувся національно-патріотичний захід  «Доброволець FEST»!

Офіцери відділу ЦВС ОК «ПІВНІЧ» спільно з представниками ГО «Цивільне співробітництво» прийняли активну участь в проведенні заходу. Квест був розподілений на 10 локацій, на кожній з яких на старшокласників чекали випробування та змагання з «Фізичної підготовки», «Історії України» та «Захисту Вітчизни», в ході яких команди ознайомились з основами військової справи та принципами роботи вибухонебезпечних боєприпасів, попрактикувались з тактичної  підготовки, збирання (розбирання) стрілецької зброї, використання та припасування засобів особистого захисту та надання першої долікарської медичної допомоги. Водночас учасники поглибили свої знання на тему сучасного протистояння агресору та вдосконалили навички командної роботи та згуртованості заради досягнення спільної мети. Наприкінці квесту фіналістів чекали заохочувальні призи та польова кухня де всі охочі мали можливість скуштувати справжнього солдатського куліша.

Читайте також:  Майбутніх СІМІС вчили працювати зі ЗМІ

Щиро дякуємо організаторам, військовим, волонтерам та всім небайдужим хто долучився до реалізації змагань на патріотичну тематику.

Знання, наука і виховання – це корінь і насіння, і основа, як народу так і нації, а  відтак і Батьківщини!

1

3

5

8

9

10

13

15

16

17

19

20

21

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору