Важливо

На Луганщині відзначили п’яту річницю Національної гвардії України

1032
Мініатюра: 3

З нагоди відзначення п’ятої річниці Національної гвардії України у Сєвєродонецькому міському палаці культури відбувся святковий концерт, на якій було запрошено офіцерів ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк та групи штабу ОТУ “Північ”. На початку концертної програми згадали період створення цього військового підрозділу, етапи розвитку за роки незалежності України, завдання, які наразі лежать перед Національною гвардією України.

Далі концертна програма складалась з виступів заслужених артистів України, які дарували глядачам чарівний спів, віртуозну гру на народних інструментах. Сценічне втілення народних пісенних традицій у виконанні фольклорного гурту справило незабутнє враження. Щирими оплесками проводжала глядацька зала кожного артиста.

Національна гвардія України захищає життя, права, свободи і законні інтереси громадян України, суспільства і держави! Народ вірить, що кожен гвардієць зробить все для процвітання України, її територіальної цілісності, забезпечення безпеки її громадян!

Читайте також:  Дітям звільненої Катеринівки передали речі необхідні для навчання та відпочинку

Слава Україні!

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору