Важливо

На Луганщині тривають заняття з мінної безпеки зі школярами

370
Мініатюра: 3

Сьогодні у Райгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів офіцери ОЦ ЦВС м. Сєвєродонецьк провели зі школярами заняття з мінної небезпеки, нагадали дітям правила поводження з вибухонебезпечними предметами та роздали зошити з малюнками-нагадуваннями від HALO TRUST – організації, яка займається знешкодженням наземних мін та боєприпасів. Потім учні приміряли бронежилет та кевларовий шолом, які захищають військових від уражень вогнепальної та холодної зброї, осколкових часток вибухових пристроїв. Офіцер СІМІС розповів правила поводження зі зброєю, показав автомат АК-74 та пістолет Макарова, надав їх тактико-технічні характеристики.  Також педагоги школи отримали великий пакунок з навчально-методичною літературою від @Видавнича група «Основа» і @Дитяча література видавництва «Ранок», @Tany Sunny, за що щиро дякували нашим друзям-волонтерам.

Читайте також:  Робота групи ЦВС із волонтерами з міста Запоріжжя у н.п. Комишне та Колесниківка

Школа – це країна дитинства, де живе сучасне і твориться майбутнє! Зробимо разом сучасне наших дітей веселим, щасливим і мирним!

Слава Україні!

1

2

3

4

5

6

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору