Важливо

СІМІС разом зі школярами згадали про історичний шлях України в боротьбі за незалежність

485
Мініатюра: IMG_6261

Сьогодні військовослужбовці ОЦ ЦВС “Маріуполь”  провели уроки гідності в 9 — А та 8 – Б класах спеціалізованої школи №8 смт Сартана.

СІМІС разом із учнями розмірковували що таке “гідна поведінка” та як вона впливає на становлення “особистості”, що таке бути “патріотом” та що значить “Батьківщина” для кожного з нас. Жваво обговорили питання: “що таке громадянство” та “процес державотворення”. Згадали про історичний шлях України в боротьбі за незалежність. Детально ознайомились із “ознаками держави” та подискутували без чого держава не може бути вільною та самостійною!

Також, військовослужбовці цивільно-військового співробітництва розповіли про види та роди Збройних Сил України, про головні завдання та виклики, які стоять перед Армією сьогодні, про вищі військові навчальні заклади України, військові ліцеї та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Читайте також:  Рубіжне – це Україна. Група ЦВС бере участь у святкуванні Дня визволення м. Рубіжне

Бережіть себе та своїх рідних, будьте патріотами своєї Батьківщини, давайте разом будувати наше світле та квітюче майбутнє!

GZJV3383

IMG_6261(1)

UBFC4273

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору