Важливо

Зірки українського шоу-бізнесу підтримають своїми піснями українських полонених моряків

528
Мініатюра: 55752337_2220817424836488_4450099607766040576_n

13 квітня у Центральному будинку офіцерів ЗСУ, що у Києві на вул. Грушевського, 30/1, відбудеться волонтерський концерт зірок української естради на підтримку 24 українських моряків, що з 25 листопада знаходяться у ворожому полоні. Військовослужбовці знаходяться у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, і лише Український Консул у Росії має змогу зі свого смартфона демонструвати хлопцям акції на їхню підтримку, що відбуваються в Україні. Тому під час концерту всі бажаючі матимуть можливість записати відеозвернення до українських полонених, яке буде розміщено в «Youtube» та соцмережах.
Ідея проведення вечора «ВИ НЕ ЗАБУТІ! МИ ВАС ЧЕКАЄМО» належить волонтерам ГС Музичний Батальйон, яку одразу підтримало Міністерство оборони України. Головна мета – підтримати наших військовослужбовців морально і показати їм, що вони не забуті, що їх чекають вдома і роблять все можливе для їх якнайшвидшого повернення додому.
У концерті візьмуть участь: Antytila / Антитіла, KOZAK SYSTEM, TaRuta, NAONI Orchestra, Fata Morgana UA, співачка Eka Singer, Сергій Файфура, бард Христина Панасюк і поетеса Злата-Зоряна Паламарчук. Всі виконавці відомі своєю чіткою громадянською позицією стосовно подій на сході країни, своєю волонтерською діяльністю та численними концертами на підтримку ЗСУ у зоні проведення ООС на Донбасі.
Вечір веде – Дмитро Лазуткін (телеведучий, поет, коментатор боксу, волонтер).
Режисер концерту – Євген Їжак (лідер гурту TaRuta, волонтер ГС Музичний Батальйон).
Усі учасники вечора беруть участь у концерті на волонтерських засадах.

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору