1 Апрель
У Києві відбудеться ІV Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва на тему: “Комплексний підхід до інтеграції гендерних аспектів у діяльність сектору безпеки та оборони України”
Для ЗМІ

У Києві відбудеться ІV Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва на тему: “Комплексний підхід до інтеграції гендерних аспектів у діяльність сектору безпеки та оборони України”

450
Мініатюра: Banner_ukr

03–04.04.2019 року у Києві, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Центром захисту цивільних осіб в умовах конфлікту (CIVIC), проводить ІV Міжнародну конференцію з питань цивільно-військового співробітництва на тему: “Комплексний підхід до інтеграції гендерних аспектів у діяльність сектору безпеки та оборони України”.

Захід буде присвячено визначенню проблем і викликів, обміну передовим досвідом щодо інтегрування гендерних аспектів у діяльність сектору безпеки і оборони, а також зміцнення спроможності сектору безпеки та оборони України забезпечувати ефективний захист цивільного населення.

До участі у заході запрошено близько 200 провідних військових експертів у сфері цивільно-військового співробітництва країн-членів Північноатлантичного альянсу, Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, представників міжнародних, громадських, неурядових організацій, центральних і місцевих органів виконавчої влади та силових відомств.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходу за адресою: м.Київ, вулиця Андрія Малишка, 1(Готель «Братислава»).

Початок конференції о 10.00 03 квітня 2019 року. Реєстрація журналістів з 9.30 до 9.50 на другому поверсі готелю (CONGRESS HALL).

Читайте також:  Майбутнє країни залежить від правильного виховання молоді

За довідками та акредитацією звертатися за телефоном (050)647-00-29 або на адресу електронної пошти [email protected] — Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Акредитація триватиме до 18.00, 02 квітня 2019 року.

Представникам засобів масової інформації необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та редакційні посвідчення.

Коментарі
Вгору