Новини

Курсанти Одеських військових вишів відвідали виставки «БЛОКПОСТ ПАМ’ЯТІ» та «ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ»

286
Мініатюра: UKR_5762

Сьогодні, 2 квітня, у виставковому залі Одеського морського вокзалу урочисто відкрито відразу дві виставки «Блокпост Пам’яті» та «Повернення додому», що присвячені підтримці українських військовослужбовців, які захищають нашу країну від російської агресії.

В урочистостях взяли участь представники командування національного флоту, на чолі з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Ігорем Воронченко, курсанти військових вишів Одещини, вихованці Військово-морського ліцею, військове духовенство, учасники бойових дій, волонтери, представники громадськості, а також офіцери та моряки кораблів 2-ї Постійної військово-морської групи НАТО, що цими днями знаходяться в Південній Пальмірі з дружнім візитом.

Слід зазначити, що ці дві виставки об’єднала одна тема – війна з Росією. А їхні експонати мають нагадати суспільству і світовій спільноті про те, що мирне небо та посмішки дітей захищають звичайні сини і доньки України. Зокрема, виставка «Повернення додому» — це 24 картини українських художників, які відтворили сюжет Беати Куркуль. Кожна по-своєму привертає увагу до злочинних дій російської влади щодо незаконного ув’язнення українських військових моряків.

У свою чергу, за словами начальника відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України підполковника Владислава Кравченка, виставка «Блокпост Пам’яті» присвячена збереженню пам’яті про захисників України, які віддали своє життя у війні проти російських окупантів, а також сприянню патріотичному вихованню молоді.- Головне завдання виставки — не дозволити забути про одну з найкривавіших сучасних сторінок нашої історії. А також нагадати кожному українцю, що живемо в час війни. Незважаючи на те, що життя багатьох громадян країни майже не змінилося з початком війни, не можна забувати, завдяки кому маємо вільну й незалежну Україну, а також мирне небо над головами. І проведення подібних заходів є складовою збереження пам’яті про наших загиблих героїв. — підкреслив підполковник Владислав Кравченко.

Читайте також:  Дякуємо небайдужим українцям та іноземцям за допомогу, - СІМІС

До речи, під час відвідання виставки «Повернення додому» вихованці Військово — морського ліцею та всі бажаючи мали змогу написати листи своїм побратимам, що ув’язнені у слідчому ізоляторі Москви.

Експозиції обох виставок триватимуть до 4 квітня. Вхід вільний.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Одеса)

UKR_5457

UKR_5738

UKR_5745

UKR_5754

UKR_5762

UKR_5775

UKR_5777

UKR_5780

UKR_5783

UKR_5788

UKR_5789

UKR_5792

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору