Новини

На Рівненщині СІМІС провели семінари з організації військово-патріотичного виховання молоді

642
Мініатюра: DSC_0045

Починаючи з 2015 року діяльність щодо реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді у відділі цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» вийшла на досі високій рівень.

Так після проведення семінарів у Івано-Франківській області проводиться відповідна діяльність в Рівненській області з методистами, управліннями освіти, та вчителями «Захисту Вітчизни». В цілому — це три кити, які планують та організовують заходи спрямовані на виховання сильних, вольових, патріотично налаштованих людей здатних не лише стати на захист своєї рідної сім’ї, але і неньки Держави в якій ми всі живемо.

— Так я згідний зі всім що було сказано на даному семінарі, та хочу доповнити що заняття з предмету «Захисту Вітчизни» повинні бути спрямовані на патріотизм, та проводитися в зазначеній тематиці починаючи з форми та оточення. Оточення виховує особистість, — зазначив викладач предмету «Захист Вітчизни» загально освітньої школи №4 I-III ступенів міста Сарни Юрій Погуляєв.

Вирішення проблемних питань, пошук шляхів реалізації, взаємодія викладачів предмету «Захисту Вітчизни» та лісівників щодо розвитку та поширенню шкільних лісництва, це є одне з основних питань даного семінару.

— Відео про заняття з військово-патріотичного виховання на Рівненщині, продемонстроване в рамках зазначеного семінару, надихнуло мене до спрямування роботи по відновленню навчально-матеріальної бази для належного викладання  предмету «Захист Вітчизни». Ми цінуємо що офіцери Збройних Сил України не стоять осторонь від процесів державотворення, — підкреслив викладач предмету «Захист Вітчизни» Великоверченської загально освітньої школи I-III ступенів Микола Олесюк.

Читайте також:  СІМІС взяли участь у святкуванні Дня вишиванки

Саме через свідому та чітку громадську позицію та наполегливу працю ми в змозі зберегти життя наших дітей та нашого покоління, тому саме предмет «Захисту Вітчизни» може навчити наших дівчат основи та практики в медичній підготовці, а хлопців навчитися розрізняти види мін та інших небезпечних предметів.

DSC_0008

DSC_0009

DSC_0014

DSC_0023

DSC_0045

DSC_0054

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору