Важливо

У Маріуполі відзначили Міжнародний день просвіти щодо мінної безпеки

255
Мініатюра: IMG_9383

Сьогодні у середмісті Маріуполя військовослужбовці ОЦ ЦВС взяли участь у відзначенні Міжнародного дня просвіти щодо мінної безпеки.

8 грудня 2005 року Генеральна Асамблея проголосила 4 квітня Міжнародним днем просвіти щодо мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності. В усьому світі відбувається велика кількість заходів з метою поширення обізнаності щодо наземних мін, вибухонебезпечних залишків війни та викорінення їх залишків.

Під час заходу представники Міністерства оборони України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також іноземні партнери представляли обладнання для розмінування, презентували інформацію щодо правильного поводження на забруднених вибухонебезпечними предметами територіях, а також організовували інтерактивні квести на відповідну тему для діточок.

Читайте також:  Мешканцям Гранітного доставлено близько 10 тон продуктових наборів, - ЦВС ОТУ «Маріуполь»

Збройні Сили України були представлені 143 центром  розмінування (м. Кам’янець-Подільський) під егідою ОЦ ЦВС Маріуполь.

Будьте обачливими та обережними! Пам’ятайте, що міни, міни-сюрпризи та нерозірвані снаряди несуть загрозу Вашому життю!

IMG_9383

IMG_9467

IMG_9489

IMG_9503

IMG_9521

IMG_9537

IMG_9546

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору