Новини

Рівень довіри до військових на Сході України постійно зростає

342
Мініатюра: 2

Чи думали військові у 2014 році коли стикалися з нерозумінням, а подекуди з відвертою ворожістю з боку частини місцевого населення Донбасу одурманеного російською пропагандою, що згодом стануть для них тією тростиною за яку чіпляються щоб вижити.

Так нещодавно до Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м.Сєверодонецьк надійшов лист відчаю з проханням про допомогу від мешканки міста Щастя.

В її родині склалася дуже скрутна ситуація: чоловік потрапив у ДТП, син-школяр, сама не має постійної роботи, бо в місті проблема з працевлаштуванням. З кожним днем зростають борги родини за опалення та світло але головне родину потрібно щодня годувати.

Отримавши листа СІМІС одразу відгукнулися на прохання та доставили родині продуктовий набір із круп, макаронних виробів, цукру, овочевих, м’ясних та рибних консервів. Жінка із щирою вдячністю прийняла пакунки з продуктами, які допоможуть господині трохи зекономити та витратити кошти на ліки. Сумно, коли доводиться відмовляти собі у найнеобхідніших речах.

Читайте також:  Сєвєродонецький благодійний фонд “Діти райдуги” переїхав у нове приміщення

Українські військові завжди підтримують місцеве населення, бо ми розуміємо, що у взаємодопомозі, єдності – наша сила, в цьому наша непереможність. Ми всі, військові і цивільні, один народ, мільйони різних людей, різного віку та статі, проте разом усі ми і є — УКРАЇНА, сильна, вільна та непоборна!

1

2

Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору