Важливо

СІМІС долучилися до акції “Нова книга – дітям Лисичанська”

228
Мініатюра: 1

Лисичанськ потребує книжок! Так починалось запрошення завідувача бібліотеки для дітей № 1 взяти участь у благодійній акції “Нова книга – дітям Лисичанська”.

Звичайно ж, СІМІС м.Сєвєродонецьк не залишилися осторонь і вирішили посприяти оновленню бібліотечного фонду та передали книжки для позакласного читання вітчизняних і зарубіжних авторів, для самих маленьких і для читачів-підлітків. Офіцерів цивільно-військового співробітництва вразило шанобливе відношення до печатної продукції колективу закладу, вдячність та повага до кожного, хто подарував бодай одну єдину книжку.

Фахівці, які працюють у бібліотеці для дітей № 1 м. Лисичанськ, створили справжній книжковий храм, де знають і пам’ятають читацькі запити постійних відвідувачів та постійно чекають на нових читачів. Ми раді, що книжки, які ми подарували, відкриють світ радості і знань, подарують втіху у важкий час, закладуть основи духовних і моральних цінностей наймолодшим громадянам нашої країни!

Читайте також:  Поблизу Кримського на Луганщині вилучено останки двох невідомих військовослужбовців, - "Евакуація-200"

1

2

3

 

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору