Важливо

На Луганщині дітей згуртовуватиме спільна цікава справа

190
Мініатюра: 3

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк привезли акваріум з фільтром, декоративним камінням та мушлями Муратівському навчально-виховному комплексу, аби діти разом з батьками та педагогами створили свій маленький зелений куточок у стінах своєї школи. Цей добрий дарунок зробили волонтери “Кухня з Оазису”, акваріум не займає багато місця, не потребує великих коштів на його утримання, натомість створить спокійну та комфортну атмосферу, згуртує школярів навколо спільної праці по догляду за рибками, надасть відчуття відповідальності.

Дякуємо вам, наші добрі друзі-волонтери, що встигаєте допомагати і військовим на передовій і прищеплювати дітям любов до природи! Активісти “Кухня з Оазису”  роблять добро кожен день! Не заради самих себе, роблять із іншими і для всіх! В єдності – сила, і вона дозволяє нам встояти перед будь-якими посяганнями! Слава Україні!

Читайте також:  СІМІС та благодійники допомагають покращити освітній процес на Луганщині

1

2

 

3

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору