Новини

На Луганщині СІМІС передали гуманітарну допомогу мешканцям хутора Вільний

481
Мініатюра: 2

Офіцери групи штабу ОТУ “Північ” та ОЦ ЦВС м. Сєвєродонецьк надали гуманітарну допомогу мешканцям хутора Вільний.

Чотири роки хутір був у сірій зоні, більше ніж півроку тому українські військові взяли його під свій контроль. Наразі місцевих мешканців залишилось менше двадцяти, багато будинків стоять порожні, не працюють магазини, нема лікарняної амбулаторії, постійні перебої із світлом.

СІМІС допомогли мешканцям продуктовими наборами, одягом, організували консультації лікаря, якій оперативно і кваліфіковано проводив медичний огляд хуторян, значна більшість яких люди похилого віку, виписував рецепти, видавав ліки, надавав рекомендації. Для місцевих це була справжня подія, люди не бажали розходитись, розказували про своє життя, скаржились на здоров’я, самотність, розповідали, як набридла війна та постійне життя у страху.

Сьогодні над маленьким хутором Вільним майорить український прапор. Це Україна, це наша земля! Про це пам’ятають волонтери-патріоти ГО “Краплинка” та школярі Ірпеня, які своєю допомогою сходу Україні доводять, що Україна – єдина, цілісна і незалежна, і спільними зусиллями ми переможемо, подолаємо російського агресора та забезпечимо мир у нашій країні!

Читайте також:  Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

1

2

3

4.1

4

5

6

7

8

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору