Відео

З посади заступника директора страхової компанії на передову

372
Мініатюра: 0

З посади заступника директора страхової компанії на передову: п’ять років тому чернігівець Тарас Пененко отримав повістку, з’явився у військовому комісаріаті, і потім на півроку поїхав у зону бойових дій на Луганщину.

Тарас Пененко – один із перших, хто отримавши повістку у 2014 році, поїхав у зону бойових дій на Луганщині. З того часу не полишив військову справу і нині працює в оперативному командуванні «Північ». Із нами зустрічається на службі, поблизу трофейного російського танку, який його товариші по службі привезли з війни. Розповідає, повістку за нього отримала дружина. У сльозах зателефонувала йому, а він, своєю чергою – поїхав на місце збору – Льотне училище.

Тарас Пененко, старший офіцер відділу військово-цивільного співробітництва ОК «Північ», майор: «Я в костюмі, при краватці сів у машину – і туди. А там уже завантажується автобус «ПАЗик». Я був не готовий їхати. Після цього я поїхав у військомат, залишив свої контактні дані. А мені там дівчина і каже: «Ви нам, мабуть, уже не потрібні». А потім за дві години я отримав телефонний дзвінок, і на наступний день о пів на восьму до військомату.».

Читайте також:  Часом СІМІС стають єдиними, хто здатний хоч якось полегшити будні заручників неоголошеної війни

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору