Важливо

На Луганщині буде реалізовуватись проект щодо підтримки осіб, які постраждали від мін

313
Мініатюра: 2

В рамках проекту Данської Ради у справах біженців – Данської Групи з розмінування спільно з ЮНІСЕФ в Україні та за підтримки Уряду Німеччини у місті Сєвєродонецьк пройшла презентація результатів дослідження «Оцінка потреб дітей, що постраждали від мін або вибухонебезпечних залишків війни», в який прийняли участь офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Північ».

Під час презентації акцентувались питання щодо надання відповідальними органами влади в Україні всебічної допомоги дітям, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни,. Окремо підкреслено, що з квітня 2019 по грудень 2019 на території Донецької та Луганської областей буде реалізовуватись проект щодо підтримки осіб, які постраждали від мін на сході.

Читайте також:  Група ЦВС супроводжує волонтерську допомогу до Луганського обласного будинку дитини №2

За результатами проведеної зустрічі офіцерами СІМІС отримано багато корисної інформації, скоординовані подальші заходи, обговорені шляхи вирішення проблемних питань стосовно створення програми комплексної підтримки. Робота триватиме.

1

2

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору