Новини

26 квітня — День Чорнобильської трагедії

427
Мініатюра: fdhdfh

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

У цей день у 1986 році на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики (до вибуху на АЕС “Фукусіма-1”) як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Та смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих людей, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Подвиг тих хто ціною власного життя та здоров’я назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Читайте також:  Схід і Захід разом: Львів'яни передали гостинці до Великодня дітям з Мар'їнки та Красногорівки

Від особового складу Управління цивільно-військового співробітництва низький уклін всім героям-чорнобильцям, ліквідаторам аварії на ЧАЕС та світла пам’ять усім, хто не дожив до цього дня.

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору