Новини

Вітаємо з Днем народження генерал-лейтенанта Наєва Сергія Івановича!

1195
Мініатюра: 630_360_1521535190-1868

Шановний Сергію Івановичу!

Від імені усього особового складу Управління цивільно-військового співробітництва прийміть самі теплі та сердечні привітання з нагоди Дня народження!
Сьогодні Ви перебуваєте у чудовому віці людини, сповненої праці, натхнення та енергії, в розквіті фізичних і духовних сил, коли втілюються в практичних справах знання, багатий життєвий досвід та творчі плани.
Своїм ставленням до служби, новаторським і творчим підходом до вирішення відповідальних завдань по захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави Ви здобули заслужений авторитет серед військовослужбовців Об’єднаних сил та Збройних Сил України.
Високий професіоналізм та багатогранні якості керівника дозволяють Вам на високому рівні вирішувати покладені на Вас завдання.
В цей святковий день бажаємо Вам здоров’я, енергії, оптимізму, гарного настрою, удачі. Продовжуйте так само успішно керувати Об’єднаними силами та рухатися до нашої Перемоги, вміло обходячи всі бурі і підводні камені. Родинного затишку Вам і Вашим рідним, злагоди та наснаги!

Читайте також:  Разом допомогти - значить перемогти
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору