Новини

Передаємо слова вдячності з передової усім хто вітав хлопців з Пасхою!

424
Мініатюра: 1

Ми не могли забути та не передати подяку від  військовослужбовців, які боронять українську землю, кулінарним майстриням «Кухня з Оазису» та усім українцям хто допомагає нашим хлопцям боронити рідну землю.

У світлі сонячні дні Великодня СІМІС розвозили святкові пасочки, домашні, м’якенькі та смачненькі. Когось з бійців підтримують рідні, громади сіл та міст, волонтери-земляки. Але ж з далека неможливо доправити свіжу випічку, яка ще зранку була на пательні, у духовці, яка розповсюджує такий приємний та чудовий аромат свіжоспеченої здоби. Наші військові високо цінують та поважають людей, які щиро бажають допомогти армії, які мешкають та працюють тут, на сході, які бачили та пережили навалу країни-агресора.

Патріоти «Кухня з Оазису» не зневірились, не опустили руки, не схилили голови перед обставинами, а згуртувавшись, підтримуючи один одного, вірили в Україну і робили все задля перемоги над ворогом! Разом ми непоборні! Разом ми Україна!

Читайте також:  На боці України весь цивілізований світ

1

2.1

2

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору