Важливо
Все про: kyiv(602) рівне(52)

СІМІС ОК «Захід» започаткували акцію “Захист Вітчизни наше майбутнє”

642
Мініатюра: SAMSUNG CAMERA PICTURES

Починаючи з 2015 року офіцером  групи цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід”  підполковником Андрієм Рисюком, у відповідності до завдань підрозділів військово-цивільного співробітництва щодо популяризації діяльності Збройних Сил України були сплановані та проводилися заходи в загальноосвітніх навчальних закладах з учнями 10-11 класів.

В рамках цих заходів, під час перебування на той час заступника голови Рівненської районної ради Миколи Сальчука в зоні проведення  антитерористичної операції на посаді водія групи цивільно-військового оперативно-тактичного угрупування “Луганськ”, СІМІС вирішили надати допомогу у відновленні навчального класу та навчально-матеріальної бази із предмету “Захисту Вітчизни”. І вже незабаром, завдяки спільній діяльності цивільних та військових в м. Попасне (населений пункт, який розташований вздовж лінії розмежування) з’явився клас з новими навчальними плакатами, відновленою навчально-матеріальною базою та навчальною зброєю.

— «Особистість виховує особистість. Коли вчитель з предмету “Захисту Вітчизни” проводить заняття у військовій формі, а учні 10-11 класів на цих заняттях також у  військовому однострої – це завжди  викликає захоплення, Тому наймолодші учні з гордістю дивляться на старшокласників  як на справжніх захисників України та уявляють вже себе у військовій формі одягу. Важливо щоб кожен предмет був правильно поданий, розкритий викладачем належним чином», — зазначив підполковник Андрій Рисюк.

Станом на 2019 рік в оперативному командуванні Захід вже створена та діє позаштатна група, яка займається організацією та проведенням діяльності заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, а ця діяльність набула відповідних масштабів:

Читайте також:  У Закарпатті військові подякували благодійникам за допомогу у вихованні молоді та реабілітації учасників бойових дій

— організація показів військової техніки та озброєння;

— організація занять із стрілецькою зброєю;

— забезпечення навчальними плакатами класів із предмету “Захист Вітчизни”;

— забезпечення комплектами плакатів Героїв України;

— проведення семінарів із методистами за зазначеним вище напрямком, директорами навчальних закладів та вчителями із предмету “Захист Вітчизни”;

— проведення занять з учнями 10-11 класів “Доброго дня – моє майбутнє!”.

Тож в рамках цієї діяльності пропонуємо Вам переглянути це відео та долучитися до акції “Захист Вітчизни наше майбутнє” яка організована з метою висвітлення досягнень колективів навчальних закладів суто в розрізі викладання предмету “Захист Вітчизни”.

Свої досягнення надсилайте на адресу [email protected] у форматі відео із коротеньким описом. Кращі матеріали будуть висвітлені на офіційному веб-сайті Управління цивільно-військового співробітництва та відповідних сторінках у соціальних мережах.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору