6 Май
«Вітаю з п’ятою річницею створення цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України!», — Олексій Ноздрачов
Новини

«Вітаю з п’ятою річницею створення цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України!», — Олексій Ноздрачов

1197
Мініатюра: colonel

Шановні колеги!

Ще на початку гібридної війни з РФ постало питання створення ефективного механізму взаємодії військового керівництва всіх рівнів з державною владою та цивільним сектором, для створення сприятливих умов при виконанні завдань з відсічі збройної агресії на сході України. Також важливо було уникнути в районах збройного конфлікту гуманітарної катастрофи та позитивно впливати на формування громадської думки щодо діяльності Збройних Сил України.

Саме тому, 6 травня 2014 року, згідно рішення Міністра оборони України було розпочато формування структури цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України. На той час це був пілотний проект у вигляді двох груп цивільно-військового співробітництва – на півдні Херсонської області та на Заході Донецької області, який довів важливість та своєчасність цього рішення.

Успіхи Збройних Сил України по звільненню територій Донецької та Луганської області, відсутність або дискредитація влади на місцях, виникнення передумов до гуманітарної катастрофи підштовхнули до прийняття рішення щодо розширення географії застосування та збільшення кількості груп, а також урізноманітнення військових спеціальностей особового складу Збройних Сил України, задіяних у їх роботі.

За п’ять років свого існування цивільно-військове співробітництво вже стало повноцінною складовою загальної структури Збройних Сил України та Об’єднаних сил і продовжує розвіватися відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Читайте також:  У зоні АТО завершено концертний тур з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Завдяки нашій з Вами кропіткий праці безліч людей отримує необхідну допомогу. Заради порятунку інших Ви іноді ризикуєте й власним життям. В сучасних умовах Ваша діяльність має велике значення для якісного виконання завдань з захисту Батьківщини усіма підрозділами Збройних Сил України.

В цей без перебільшення історичний для нас день хочу побажати усім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного добробуту, оптимізму і мирного неба над головою!

Щиро Ваш, начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Олексій Ноздрачов!

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору