Новини

Вітаємо з Міжнародним днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

556
Мініатюра: gumannist

Особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва щиро вітає усіх причетних з професійним святом — Міжнародним днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця!

Всіх Вас – і штатних працівників, і волонтерів, — об’єднує єдине прагнення допомогти людям. Ви завжди там, де потрібна допомога. Ця робота є надзвичайно важливою, потрібною, відповідальною, нелегкою. Нехай добрі справи примножуються, а гарні вчинки повертається до Вас сторицею. Щастя, здоров’я, оптимізму та родинного благополуччя.

Довідка. День Червоного Хреста і Червоного півмісяця був заснований на честь швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який народився цього дня в 1828 році. У середині минулого століття з його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 р. за його ініціативою була скликана конференція, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.

Офіційно назву Міжнародний Червоний Хрест було затверджено в 1928 р. на 13-й міжнародній конференції в Гаазі, де був прийнятий статут організації, який змінювався згодом у 1952 і 1965 роках.

Завдання МКЧХ — надання допомоги пораненим, хворим і військовополоненим під час збройних конфліктів, допомога жертвам стихійних лих. Основні принципи діяльності руху — гуманність, неупередженість, добровільність, єдність, універсальність.

Сьогодні Червоний Хрест працює у 191 країні світу.

 

Читайте також:  Група цивільно-військового співробітництва бере участь у підготовці до запуску логістичного центру в смт Новотошківське
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору