Важливо

СІМІС допомагають молоді готуватися до військово-патріотичних змагань

328
Мініатюра: 1

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м.Сєвєродонецьк зустрілися з колективом Єпіфанівської школи Кремінської районної ради.

Учні та вчителі радо зустріли військових. Школярі підготували невеличку концертну програму, яка дуже сподобалась гостям, вчителі розповіли про школу, про учнів, похвалилися досягненнями дітей. В свою чергу СІМІС провели заняття з розбирання/збирання автомата АК-74, пістолета ПМ зі школярами, які готуються до змагань у військово-патріотичній грі «Джура». Діти з захопленням спостерігали за діями військовослужбовців, запам’ятовували, намагались безпомилково повторити. Час зустрічі сплинув швидко. Діти отримали цікаву інформацію та практичні навички, а військові – великий заряд позитиву на весь тиждень.

Українська молодь розумна, ініціативна, наполеглива. Наше майбутнє і майбутнє України в надійних руках, які перетворять нашу країну у найкраще місце на землі. Слава Україні!

Читайте також:  Військові запрошують патріотів приєднатися до захисту України

1

2.1

2

3

5

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору