Новини

У Краматорську відбувся фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна»

472
Мініатюра: IMG_9468

Нещодавно, у місті  Краматорськ, на території парку культури та відпочинку «Ювілейний» відбувся фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна», організатором якого стала Краматорська міська рада.

У заході взяли участь й офіцери Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва м.Краматорськ, які, спільно з офіцерами Національної гвардії України, презентували інформаційну локацію Об’єднаних сил.

СІМІС інформували гостей про державні свята, свою діяльність, демонстрували патріотичні відеоролики про види Збройних Сил України та організовували різноманітні ігри і конкурси для дорослих та маленьких жителів міста.

Військові разом з дітьми малювали патріотичні плакати, брали участь у змаганні з перетягування канату, вручали цікаві подарунки – розмальовки, альбоми, фломастери, зошити тощо.

Також усі присутні мали можливість приміряти бронежилет та каску, переглянути вміст військової аптечки, дізнатися  про індивідуальний раціон харчування українських захисників, ознайомитися з правилами поведінки з вибухонебезпечними предметами та зробити фото на пам’ять з офіцерами Збройних Сил України.

Читайте також:  У Мар'їнці вшанували пам'ять жертв голодомору

– Завдяки цьому заходу, велика кількість людей дізналася про наш напрям діяльності і зрозуміла, як саме працює система Цивільно-військового співробітництва, – говорять офіцери ОЦ ЦВС «Краматорськ». – Ми будемо й надалі сприяти поліпшенню іміджу Збройних Сил України, а також встановленню дружніх стосунків військових з цивільним населенням.

Богдана Дереш

IMG_9466

IMG_9468

IMG_9505

IMG_9528

IMG_9536

IMG_9553

IMG_9592

IMG_9624

IMG_9634

IMG_9646

IMG_9660

IMG_9666

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору