Новини

Вітаємо з Днем морської піхоти

455
Мініатюра: 630_360_1510820298-5471

Шановні товариші, бойові друзі!

Особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає Вас з професійним святом — Днем морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Українські морські піхотинці до останнього трималися в Криму під час окупації півострова російськими військами у 2014 рік демонструючи незламність духу та вірність військовій присязі, а нині з честю виконують свій обов’язок перед народом на Донбасі та інших важливих напрямках, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні гасло «Вірний завжди» стало візитівкою української морської піхоти.

В цей святковий день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного добробуту, оптимізму і мирного неба над головою.

Читайте також:  26 листопада у Києві відбудеться музичний батл між учнями Красногорівської музичної школи (Донецька область) та 98-ї Київської школи

Слава Україні!

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору