Новини

Вітаємо з Днем народження Державного секретаря Міністерства оборони України Олександра Дубляна

478
Мініатюра: 99ff26e6dbb6ee3069d9b6dc7243d84ceef01f94

Шановний Олександре Володимировичу!

Від імені особового складу Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України просимо прийняти самі теплі та сердечні привітання з нагоди

ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

В цей пам’ятний для Вас день ми від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя та благополуччя, успіхів в службі на важкому, але почесному та відповідальному посту — Державного секретаря Міністерства оборони України.

Переважну частину свого життя Ви присвятили військовій справі, служінню народу. Вами підготовлено, навчено і виховано не одне покоління офіцерів зусиллями яких зміцнюється безпека нашої Держави.

Бажаємо Вам значних успіхів на відповідальній ниві служіння українському народу. Ваші досягнення у цій благородній справі і надалі прославляють нашу Державу та її Збройні Сили, служитимуть зразком для наслідування наступними поколіннями молодих офіцерів.

Нехай завжди з Вами будуть невичерпана енергія та сила духу, хай життєва нива колоситься успіхами і кожен крок життя дарує Вам щастя.

Родинного затишку Вам і Вашим рідним, злагоди та наснаги!

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору