Новини

У Львові розпочалися збори СІМІС

990
Мініатюра: DSC_1788

У Львові під керівництвом начальника Управління цивільно-військового співробітництва полковника Олексія Ноздрачова, розпочалися методичні (фахові) збори з особовим складом структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Державної прикордонної Служби України та Національної гвардії України.

Метою заходу є підвищення рівня індивідуальних спроможностей та вдосконалення практичних вмінь фахівців цивільно-військового співробітництва (СІМІС), а також обмін практичним досвідом у виконанні функціональних обов’язків.

Виступаючи перед присутніми начальник Управління цивільно-військового співробітництва полковник Олексій Ноздрачов розповів про пріоритети подальшого розвитку структури та існуючи проблемні питання, які будуть вирішенні найближчим часом з метою збільшення спроможностей СІМІС.

Під час зборів перед офіцерами структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України виступатимуть представники Управління СІМІС,  Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Центру з питань цивільних осіб в умовах конфлікту (CIVIC).

Читайте також:  У Троїцькому після дворічної перерви відновлено електропостачання

DSC_1746

DSC_1749

DSC_1759

DSC_1766

DSC_1770

DSC_1788

DSC_1789

DSC_1762

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору