Новини

Викладач однієї зі шкіл Закарпаття отримав відзнаку начальника Генерального штабу ЗСУ

790
Мініатюра: viber_image_2019-05-27_,_19.42.06

«Людина на своєму місці» — так говорять усі колеги та знайомі про вчителя предмету «Захист Вітчизни» Ганичівської ЗОШ I-III ступенів Тячівського району  Закарпатської області. Населений пункт знаходиться на відстані близько 20 кілометрів від державного кордону України з Угорщиною. І саме там,  як ніде інше є потреба у таких людях, таких викладачах як Михайло Немеш, який для своїх учнів не тільки викладач, а й наставник, старший брат, людина яка вислухає і допоможе. Михайло Федорович з власного досвіду знає, що таке захист Батьківщини та передає своє натхнення, запал та готовність захищати свою Землю учням школи.

За підсумками діяльності групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді у 2018 році Михайло нагороджений почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України».

Почесну нагороду викладачу вручав у стінах рідної школи, серед учнів, та колег начальник групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк. Офіцери CІМІС прибули не тільки з нагородою, а й з подарунками для самих маленьких вихованців від Українського інституту національної пам’яті. Це книги по історії та історичні постаті славетного минулого України.

Читайте також:  24-25 березня пройшла Міжнародна конференція "Цивільно-військове співробітництво в Україні: проблеми і перспективи в контексті кризи на Донбасі"

«Михайло Федорович – це гордість нашої школи. Своєю відданою працею, патріотизмом та любов’ю до Батьківщини він заряджає наших учнів, які готові у потрібний час стати на захист держави. А офіцери цивільно-військового співробітництва часті гості у нашому навчальному закладі і завдяки їх кропіткій та потрібній роботі, ми разом виховуємо патріотів, майбутніх захисників України», — підсумував директор навчального закладу Михайло Фельбаба.

 

viber_image_2019-05-27_,_19.38.20

viber_image_2019-05-27_,_19.35.13(1)

viber_image_2019-05-27_,_19.52.09

viber_image_2019-05-27_,_19.42.06

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору