Новини

У Львові відбулися збори СІМІС

1854
Мініатюра: ????????????????????????????????????

У Львові відбулися методичні (фахові) збори з особовим складом структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Державної прикордонної Служби України та Національної гвардії України організаторами яких було Управління цивільно-військового співробітництва під керівництвом полковника Олексія Ноздрачова,.

Під час заходу учасники підвищили свій рівень індивідуальних спроможностей та вдосконалили практичні вміння з реагування на позаштатні ситуації у ході тактичної гри, а також обмінялися практичним досвідом у виконанні функціональних обов’язків та пропозиціями щодо вирішення проблемних питань.

Підбиваючи підсумки начальник Управління цивільно-військового співробітництва полковник Олексій Ноздрачов зазначив, що за роки існування структура СІМІС вже завоювала гарну репутацію серед військових та цивільних і продовжує розвиватися як у напрямку розбудови структури так і напрацювання нормативних документів, які регламентують її діяльність.

Читайте також:  Українські військові передали чергову партію гуманітарної допомоги до Краматорського пологового будинку

На згадку про збори усі учасники отримали брендові записники та флешки з логотипами Управління СІМІС, та Центру з питань цивільних осіб в умовах конфлікту (CIVIC).

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору