Важливо

На Закарпатті колишній атошнік став викладачем предмету «Захист Вітчизни»

529
Мініатюра: зображення_viber_2019-05-29_11-42-34

«Моє призначення – виховувати патріотів, справжніх захисників Батьківщини». Саме таким вбачає своє завдання викладач предмету «Захист Вітчизни» Діловецької загальноосвітньої школи Рахівського району, що на Закарпатті. Населений пункт розташований неподалік до державного кордону з Румунією і саме там Іван Люфердюк проводить свою викладацьку діяльність. Робить це з душею та натхненням.

У свої 29 років Іван Іванович став учасником бойових дій з російсько-окупаційними військами на Сході нашої держави, а повернувшись зі Сходу вирішив стати викладачем предмету «Захист Вітчизни» та ділитися своїми знаннями та досвідом з вихованцями школи. Іван будує майбутнє України, адже діти і є цим майбутнім. Завдяки професійній діяльності викладача,  випускники школи свідомо обирають професію військового, вступаючи до військових ліцеїв та вишів.

Завдяки його старанності у школі є власноруч створений музей АТО, клас «Захисту Вітчизни», в цій школі відчувається любов та турбота про рідний край. Керівництво школи пишається такими викладачами та ставить їх у приклад для молоді.

Саме завдяки своїй наполегливій праці та сумлінному виконанню  обов’язку наказом начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних Сил України цей викладач нагороджений почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України». Цю нагороду до навчального закладу привезли представники оперативного командування «Захід».

Разом з тим вони провели зустріч з викладацьким та учнівським колективом навчального закладу, на якому розповіли про важливість та необхідність захисту України. Вихованцям школи офіцери CIMIC вручили подарунки від Українського інституту національної пам’яті.

Читайте також:  Військові провели заняття з молоддю у Чернігівському коледжі

««За Карпати відіб’ється, згомонить степами, України слава стане поміж ворогами » — саме ці слова Державного Гімну України є провідними для успіху нашої держави, Україна єдина та неподільна і українські військові готові  до останньої краплі крові захищати її кордони та незалежність. Пишайтесь тим, що Ви закарпатці, Ви єдині і неподільні і в цьому Ваша сила.», — підсумував зустріч з учнями начальник групи національно-патріотичного виховання відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

зображення_viber_2019-05-29_11-42-32

зображення_viber_2019-05-29_11-42-34

зображення_viber_2019-05-29_11-42-41

зображення_viber_2019-05-29_11-42-50

зображення_viber_2019-05-29_11-42-58

зображення_viber_2019-05-29_11-43-02

 

Коментарі
Вгору