Важливо

Військові подякували мешканцям Рівненщини за підтримку

628
Мініатюра: IMG_9195

«Допомога Збройним Силам України – це справа честі, адже вони захищають Україну від загарбників і ми повинні створити їм надійний тил». Саме такими словами зустрів офіцерів військових частин Рівненського гарнізону та управління оперативного командування «Захід» голова Рокитнівської районної державної адміністрації Микола Кушнір.

«Слова вдячності – це лише краплина того як ми можемо віддячити людям, які не шкодуючи своїх сил та часу, віддають все на підтримку Збройних Сил України, все для нашої спільної Перемоги», — зауважив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління  оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

Офіцери відзначили грамотами місцевих жителів Рокитнівського району, а саме — працівників лісової галузі Кириловця Федіра Яковича та Козаченка Віктора Васильовича, представників медичної галузі Редько Валерія Ярославовича   державних організацій Вівчара Ігора Івановича, Лапюка Олега Олександровича, та Богданця Сергія Михайловича – директора приватного підприємства.

Протягом року колективи вказаних організацій (установ) надавали допомогу частинам та підрозділам оперативного командування «Захід», здійснювали заходи в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Новопсковською військово-цивільною адміністрацією, що на Луганщині, приймали участь у відновленні автотранспорту гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200». За ініціативи місцевої влади та силами підприємців Рокитнівщини до 100-річчя затвердження Тризуба на трасі міжнародного значення встановлено Меморіальний знак Державний Герб України, що став окрасою та оберегом населеного пункту.

Читайте також:  На Харківщині відсвяткували 4 річницю підрозділу створеного для відбиття російської агресії

Микола Захарович на власному досвіді знає, що таке захист держави, адже двічі був відряджений на Схід та входив до складу пошукової групи гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200». Саме тому голова Рокитнівської райдержадміністрації добре розуміє потреби та на постійній основі підтримує Збройні Сили України і залучає до цієї діяльності небайдужих жителів Рокитнівщини.

«Тільки гуртом ми зможемо перемогти агресора та дати гідну відсіч ворогу, наша сила в єдності!», — зауважив Микола Кушнір.

рисюк

IMG_9178

IMG_9195

IMG_9201

 

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору