Новини

Представники гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» поїхали на відпочинок до Польщі

816
Мініатюра: зображення_viber_2019-06-11_07-40-15

Офіцери цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» спільно із обласною ветеранською громадською організацією «Побратими» зустріли своїх колег та однодумців у місті Рівне по дорозі на відпочинок.

«Надзвичайно приємно зустріти військовослужбовців з якими ти проходив службу на Сході вже на мирній землі у нас в місті Рівне. А більше всього радію дивлячись на сім’ї та посмішки дітей військових. Дякую за подарований стяг нашій організації. Це пам’ять.» — зазначив голова правління обласної ветеранської громадської організації «Побратими» Ігор Колб (учасник війни).

Завдяки плідній співпраці Управління цивільно-військового співробітництва з військовими (волонтерськими) організаціями республіки Польща, офіцери які приймали участь у реалізації заходів гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» отримують психологічну реабілітацію в складі сімей у Польщі.

«Перебуваючи у місті Рівне хочеться сказати багато слів вдячності колективу громадської організації  «Побратими», які безпосередньо приймали участь в АТО (ООС) в складі нашої групи, колективу будівельної компанії «DBN» в особі Святослава Антонюка, колективу житлової групи  «ЖК на Щасливому» в особі Романа Куриса та колективу будівельної компанії «Стоград» в особі Іванова Олександра за постійну підтримку у реалізації заходів  проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200» і нашим колегам з відділу CIMIC за теплу зустріч у Рівному, запрошення до Рівненського зоопарку який обов’язково відвідаємо на зворотному шляху» — зазначив один з командирів пошукової групи підполковник Юрій Іващенко.

Читайте також:  Чернігівські військові та Український інститут національної пам’яті підписали Меморандум про співпрацю

зображення_viber_2019-06-11_07-40-15

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору