12 Июнь
На Буковині триває відбір молоді яка поїде на фінал Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Новини

На Буковині триває відбір молоді яка поїде на фінал Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

752
Мініатюра: DSC_0293

На Буковині, у дитячому таборі Черемош, що у Вижниці, триває обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому беруть участь більше 160 юнаків та дівчат. Учасники готувалися протягом навчального року щоб продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, витривалість та знання.  За підсумками змагань найкраща команда представлятиме Буковину на Всеукраїнській грі, що відбудеться у липні на Дніпропетровщині.

Актуальним є й те, що до проведення змагань залучені ветерани сучасної війни, які з власного досвіду навчають дітей військовим вмінням та розповідають про героїзм воїнів, зокрема і своїх побратимів. Одним з них є викладач предмету «Захист Вітчизни» у Чернівецькій ЗОШ №28 Анатолій Маринюк.

Так протягом навчального періоду групою національно-патріотичного виховання оперативного командування «Захід» проводилась робота щодо удосконалення процесу підготовки молоді в рамках військово-патріотичного виховання у загальноосвітніх закладах Чернівецької області. За результатами цієї роботи Анатолій Маринюк нагороджений відзнакою Командувача військ оперативного командування «Захід» як професійний та талановитий педагог, якій передає свій бойовий досвід, вміння та патріотизм своїм учням. Результатом його праці є те, що вихованці школи обирають професію військовослужбовця як своє призначення та з легкістю поступають до військових вишів.

Читайте також:  Мешканці прифронтового селища на Луганщини, отримали допомогу у рамках проекту "Папа для України"

«Саме такі викладачі як Анатолій Андрійович є взірцем викладача предмету «Захист Вітчизни» тому що своїм прикладом надають поштовх молодому поколінню та пояснюють важливість захисту Батьківщини від агресора» – зазначив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Валерій Басалига.

DSC_0176

DSC_0243

DSC_0264

DSC_0266

DSC_0293

DSC_0314

DSC_0327

DSC_0334

DSC_0352

DSC_0369

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору