Важливо

На Чернігівщині тривають заходи з національно – патріотичного виховання військовослужбовців

401
Мініатюра: 7

Відповідно Меморандуму про співпрацю між оперативним командуванням “Північ” та Українським інститутом національної пам’яті, офіцерами відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування “Північ” спільно з представниками Українського інституту національної пам’яті організовано та проведено для військовослужбовців два курси лекцій з національно – патріотичного виховання.

Перший курс лекцій, на яких були викладені наступні теми: “Україно – польський конфлікт: причини, хід та наслідки”, “Гібридні інструменти Кремля у часи Української революції 1917-1921рр.”, “УПА – структура, особовий склад, озброєння і тактика”, було проведено для військовослужбовців п’яти військових частин міста Чернігова.

Лекторами виступили: доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Іван Патриляк та начальник відділу правового забезпечення Українського інституту національної пам’яті Сергій Рябенко.

Другий курс лекцій було проведено у військовій частині що дислокується у селищі Гончарівське, Чернігівського р-ну, за темами: “Сіверщина – форпост українства”, “140-річчя від дня народження Головного Отамана військ і флоту УНР Симона Петлюри”.

Читайте також:  Міністр оборони України підписав наказ про збільшення розмірів винагород за участь у Операції об’єднаних сил

Лекторами виступили: заступник директора Українського інституту національної пам’яті Павло Подобед та історик, тележурналіст 5 каналу телепрограми “Особливий погляд”  Ростислав Мартинюк.

Військовослужбовці схвально діляться враженнями від змістовних та актуальних лекцій та активно задають питання викладачам.

Узгоджені плани, щодо проведення в подальшому подібних заходів у інших гарнізонах оперативного командування “Північ”.

5

7

8

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору